آخرین پست ها
پربازدید ها
تقویم سایت
<    «  خرداد 1398  »    >
شیدسچپج
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

 

 نویسنده : mohammad123   |   بازدید ها : 1348   |   موضوع: شورای اسلامی, مقاله

وجود آمار قابل اطمینان و صحیح از جمله فاکتور های مهم تصمیم گیری اثربخش مسئولین چه در شهری کوچک مثل راز یا در سطح ملی می باشد. پرداختن به مقوله اشتغال جوانان بدون در اختیار داشتن اطلاعات لازم از جامعه بیکاران شهر عملا ممکن نیست و از یک شعار انتخاباتی بیشتر تجاوز نخواهد کرد.

 قطعا هرگونه تصمیم گیری و پیگیری برای اشتغال ممکن نیست مگر با داشتن اطلاعات کافی در خصوص تعداد افراد بیکار، جنسیت، محدوده سنی، مدارک و مدارج تحصیلی اخذ شده توسط بیکاران. گمان نمی رود در حال حاضر چنین آماری موجود باشد و تصویر روشنی از وضعیت جامعه بیکاران شهر در دسترس نمی باشد و... [ ادامه مطلـب ]
klear_liyne
نویسنده : RAha84   |   بازدید ها : 675   |   موضوع: آوای راز » مقاله
چرا رسانه ملی ارزیابی نمی شود؟!


اشاره: مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های بینندگان الف است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست.به گزارش اکنا به نقل از الف : به انتخابات گذشته و پیام های این انتخاب و رای مردم به قدر کافی در رسانه ها و محافل خصوصی پرداخته شده است، جریان اصولگرایی هرچند خود را بازنده نداند درک کرده است حداقل مردم گروهی از این جریان و جریان مقابل که اصطلاحا تندرو می خوانند را پس زده اند فارغ از اینکه این پیام اصلی مردم بوده یا نه یک مطلب مشخص این است که رای مردم تفکری که در راس قدرت بوده را به زیر کشیده اند و نشان داده اند حامیان سرسخت تفکر کنونی از مقبولیت اقلی برخوردارند این اتفاق میتواند برکتی برای این جریانات باشد برای درس گرفتن، اگر بگیرند.

و... [ ادامه مطلـب ]

klear_liyne

Script And Graphic By SABZMEDIA.IR | Operation Manager: Mr.vahidi
کپی برداری مطالب این سایت بدون دریافت اجازه کتبی از نویسنده مطلب، جایز نیست