آخرین پست ها
پربازدید ها
تقویم سایت
<    «  خرداد 1398  »    >
شیدسچپج
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

 

 نویسنده : Mr.Vahidi   |   بازدید ها : 701   |   موضوع: اخبار راز, مطالب و مقالاتشايد فعاليت شهرداري در مواردی که قرار است ذکر شود به نوعي با فعاليت ساير سازمانها و نهادهاي ديگر تداخل داشته باشد اما همچنان كه در پست پیشین به آن اشاره شد قانون راه را براي ورود شهرداريها به اين عرصه ها باز گذاشته است.
از طرفي ديگر، شهر تنها يك پديده كالبدي نيست بلكه عوامل فرهنگي و اجتماعي نيز در شهر دخيل هستند و اين عوامل هستند كه به شهر هويت مي دهند. پس انتظار مي رود شهرداري راز نه به طور تمام و كمال بلكه نيم نگاهي به امورات فرهنگي و اجتماعي شهر بيندازد و به اين طريق مشاركت ساير شهروندان را در اداره و مديريت شهر جذب كند.
 و... [ ادامه مطلـب ]

klear_liyne
نویسنده : Mr.Vahidi   |   بازدید ها : 560   |   موضوع: شهر راز, اخبار راز, مطالب و مقالات


امروزه در سراسر جهان شهرداريها تنها يك نهاد خدماتي محسوب نمي شوند بلكه همچون يك نهاد فرهنگي اجتماعي در كنار ساير وظايف كالبدي و عمراني شهر نقش ايفا ميكنند. اين نگرش به شهرداريها هرچند در ايران موضوعي نسبتاً جديد است، اما رو به گسترش است.
 دليل رواج اين رويكرد از آنجا ناشي مي شود كه از يك طرف نگاه شهروندان به ساختار شهرداري صرفاً به عنوان سازمان انجام دهنده خدمات شهري و رفت و روب تغيير كرده است و هم اينكه زمينه هاي بهتري براي پاسخگويي شهرداريها به نيازهاي فرهنگي و اجتماعي فراهم شده است.
بنابراين، ورود شهرداريها به مسائل فرهنگي و اجتماعي هم معطوف به نيازهاي جديد شهروندان در حوزه فرهنگي و  اجتماعي است و هم معطوف به قابليت ها و كاركردهاي بالقوه و بالفعل مناسب شهرداري ها در اين زمينه است.

و... [ ادامه مطلـب ]
klear_liyne
نویسنده : Mr.Vahidi   |   بازدید ها : 607   |   موضوع: شهر راز, اخبار راز


جلسه معارفه اولين سرپرست مركز فني و حرفه اي شهرستان راز و جرگلان با حضور مديركل فني و حرفه اي و تعدادي از  مديران اجرايي راز و جرگلان در محل دفتر فرماندار راز و جرگلان برگزار گرديد.
محمد رضا دربندي در اين جلسه اظهار داشت: امروزه تربيت نيروي انساني ماهر و متخصص و كارآمد از عوامل كليدي و انكارناپذير در توسعه اقتصادي و اجتماعي هر كشور محسوب مي گردد و هر نوع سرمايه گذاري كلان در بخشهاي مختلف اقتصادي نيازمند به برنامه ريزي و سرمايه گذاري در بخش نيروي انساني و توسعه منابع اين نيرو مي باشد. وي افزود: نظام جمهوري اسلامي ايران برپايه ايمان به كرامت و ارزش والاي انسان، يكي از راههاي تامين قسط و عدل، استقلال سياسي، اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي و نيز همبستگي ملي را استفاده از علوم و فنون و تجارب پيشرفته بشري و تلاش در پيشبرد آنها مي داند.


و... [ ادامه مطلـب ]klear_liyne
نویسنده : Mr.Vahidi   |   بازدید ها : 541   |   موضوع: شهر راز, اخبار راز
سرهنگ بدري معاونت هماهنگي و سرهنگ تاتاري معاونت مهندسي فرماندهي انتظامي استان  با حضور در دفتر فرماندار راز و جرگلان پيرامون تعيين محل احداث ستاد فرماندهي انتظامي شهرستان گفتگو كردند.

در اين ديدار كه با حضور امام جمعه شهرستان و تعدادي از اعضاي شوراي شهر راز برگزار گرديد، فرماندار راز و جرگلان خواستار تسريع در اختصاص زمين مورد نظر توسط شوراي شهر و احداث ساختمان ستاد شهرستان شد.

klear_liyne
نویسنده : Mr.Vahidi   |   بازدید ها : 691   |   موضوع: اخبار و اطلاعیه ها, اخبار رازموسسه خدمات مشاوره آموزشی و پژوهشی دانش گستر

به ارائه خدمات مشاوره و همکاری در محورهای زیر می پردازد:
1-مشاوره و انجام تحقیقات, ترجمه ها, پایان نامه های دانشجویی و ...
2-مشاوره و همکاری جهت نگارش,(ترجمه, تدوین و ویرایش) مقالات ISI & ISC و ... و ثبت آنها در معتبرترین ژورنالها و کنفرانس های داخلی و خارجی
3-برگزاری ورک شاپ ها جهت آموزش نگارش فایل های استاندارد علمی مانند مقاله, طرح پژوهشی و رزومه(,(CV و مانند آن
4-انجام اغلب کارهای کامپیوتری(تایپ, تکثیر, پرینت, اسکن , SPSS و...) و خدمات اینترنتی

و... [ ادامه مطلـب ]klear_liyne

Script And Graphic By SABZMEDIA.IR | Operation Manager: Mr.vahidi
کپی برداری مطالب این سایت بدون دریافت اجازه کتبی از نویسنده مطلب، جایز نیست